top of page

NEDEN JİNEPS?

Biz müşterilerimizin ihtiyacına göre çözümler üretmeyi seviyoruz. İmal ettiğimiz tüm ürünlerde güvenlik unsurlarını ve prensiplerini yüksek standartlarda tutmayı amaçlıyoruz. Bunun yanı sıra hayatınızın bir parçası olacak ürünleri zevklerinize uyumlu ve konfor alanınızda size hizmet verecek halde üretiyoruz.

EMNİYET

Tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarının yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yönergelerine uygun halde üst düzey donanım ve güvenlik ekipmanları ile imal ve ifa edilmektedir.

STİL

Uygulama mekanının mimari yapılarına uyumlu ve tamamen zevkinize hitap eden ürünler geliştirerek yaşam alanınıza en çok yakışan modeller geliştiriyoruz.

KONFOR

Hayatınızı kolaylaştıracak tüm ürünleri yumuşak duruş ve kalkış özellikleri, sessiz çalışma prensipleri ve çok daha fazlası ile konforun yanı sıra rahat bir kullanım sağlamanızı amaçlıyoruz.

TECRÜBE

Türkiye semalarında 21 yıldır hizmet vermemizle birlikte yenilikçi ekibimiz ve ileri teknolojiyi kullanım amacımız sizlere en kaliteli ürünleri sunmamıza olanak sağlıyor.

PERFORMANS

Engelli asansörü ve ev asansörleri ürün gruplarımızda tasarım aşamasından montajına kadar tüm malzemeleri en kaliteli olacak şekilde kullanıp dayanıklı ve uzun bir kullanım sağlıyoruz.

HİZMET AĞI

Tüm Türkiye'de senelerce kurduğumuz ve sürekli geliştirdiğimiz geniş hizmet ağımız ile bulunduğunuz şehirde size en yakın olan firma her zaman Jineps Asansör Teknolojileri!

REFERANSLARIMIZ

Jineps Asansör Teknolojileri olarak imalattan montaja kadar titizlikle yürüttüğümüz projelerimizden bazı referanslarımıza listeden göz atabilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ

Kurum referanslarımızdan bazılarını bu listeden inceleyebilirsiniz. Hangi kurumun hangi ürünümüzden tercih ettiğini merak ediyorsanız iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. *Kuruluşlar dışında olan özel müşterilerimiz bu listede yer almamaktadır.

bottom of page