top of page

Biz kimiz?

Jineps Asansör Teknolojileri olarak 2000 yılında engelli sistemlerine yönelik sektörde önde gelen Avrupa firmaları ile çalışmalar yürütmeye ve araştırma-geliştirme adımlarını atmaya başladık.

2004 yılına kadar süren geniş araştırmalarımızda İtalya, Almanya ve İngiltere gibi lider firmaların fabrikalarında ve montaj alanlarında bulunduk. Mühendislerimiz, imalat sorumlularımız ve montaj ekiplerimiz bu ülkelerde özel seminerlere katılarak eğitimlerini tamamladılar. 

Ülkemizde o yıllarda yaygın olmayan engelli asansörlerini ilk etapta ithalat yolu ile getirmeye başladık ve Jineps güvencesi ile garantili bir montaj-servis ağı kurduk.

Daha sonra kur farklarından dolayı oluşan yüklü maliyetler ve gemi yolculuğunun dezavantajı olan uzun teslim sürelerini ortadan kaldırmak için yerli üretim çalışmalarını başlattık.

Merdiven asansörü tekerlekli sandalye platformu ile başlayıp kapalı tip hidrolik dikey engelli asansörleri ile atölyemize yeni ürünler ekleyerek Türkiye'de ilk yerli engelli asansör imalat firmalarından biri olduk.

Sonrasında gelişen ve genişleyen taleplere karşılık verebilmek, müşterilerimizi çözümsüz bırakmamak adına yenilikçi bir yaklaşımla ürün modellerimizi çoğaltarak yüksek standart ve verimlilik yolumuza devam ettik. Bu doğrultuda makaslı tip engelli platformu, açık tip dikey engelli asansörü, merdiven asansörleri, araç asansörleri ve havuz asansörü ürünlerimizi üretim bandında hızla geliştirme ve imal etme hedefimizde kararlılıkla ilerledik.

Jineps Engelli Asansör Sistemleri Logo
Jineps Home Lift Company Logo

Sürekli gelişen teknoloji ve konfor alanı standartlarının yükselmesiyle birlikte farklılaşan ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek amacı ile sadece Jineps Engelli Asansörleri olarak değil Jineps Ev Asansörleri ismi ile de hizmet vermeye başladık. 

 

Bu hedefimizde engelli bireylerin yanı sıra yaşı ilerlemiş ve yürümekte, merdiven inip çıkmakta zorlanan müşterilerimiz için yaşam alanı konforunu arttırmaya yönelik çalışmalar yürüttük. 

 

Evinizin içinde veya dışında erişim engellerini ortadan kaldırmak ve kolaylık sağlamak için asansör modelleri geliştirdik. Yeni teknoloji, yüksek güvenlik normlarında ve tasarım harikası home lift ürün grubumuzda villa asansörü, ev asansörü, dubleks daire asansörü olarak yine Türkiye'de olmayan asansör modelleri ile taleplerinize karşılık vermeyi hedefledik.

Kalite - konfor - güvenlik prensiplerimize özenle çalışan mühendis ekibimize tasarım başlığı ile daha minimal, evinizin mimari yapısına uyumlu, zevklerinize göre değişkenlik gösterebilen ürünler geliştiren tasarım ekibi kurduk. Böylece asansör montajı öncesinde 3D görselleştirme teknikleri ile henüz imalata başlamadan fikirlerinizi almayı, kullanılacak kabin dizaynından kaplamasına kadar müşterilerimizle birlikte değerlendirmeyi sağladık.  

JiNEPS

ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ

Günümüzde engelli asansörleri, ev asansörleri, merdiven asansörleri, yük asansörleri ve servis asansörleri gibi ürünlerin imalat - ithalat - ihracat çalışmalarını son hızda yürütmekteyiz. Bu çerçevede ihtiyacınız olan ürüne Jineps Asansör Teknolojileri güvencesi ile sahip olmayı, aracı firma olmadan direkt olarak imalat firması Jineps'den hizmet almayı, kaliteli malzemeler ile üretilen ve uzun ömürlü kullanım sunan ürünler kullanmayı istemez misiniz?

Tüm Türkiye'de.

En iyinin de iyisi için.

bottom of page